تعمیرات تلفن

خدماتی که برای تلفن انجام میدهیم

مجموعه دیجی همتا بیش از دو دهه است که ضمن حضور فعال در زمنیه فروش ماشین های اداری، کامپیوتر و محصولات دیجیتال، همزمان در حوزه تعمیر تخصصی انواع تلفن دیجیتال و آنالوک و دستگاه فکس، فعالیت مستمر و قدرتمند دارد.

در واحد تعمیرات دیجی همتا، تعمیر تخصصی انواع تلفن دیجیتال و آنالوک و دستگاه فکس با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن نیز انجام می‌شود. همچنین بهترین مشاوره جهت  تهیه و خرید تلفن و فکس به مشتریان نیز ارائه می گردد.

کلیه فرآیند بررسی مشکلات و عیوب دستگاههای تلفن و فکس فقط در واحد تعمیرات دیجی همتا انجام می شود و اعزام متخصص به محل مشتری صورت نمی پذیرد زیرا تجربه بیش از 25 سال فعالیت موفق در این حوزه به ما ثابت نموده است که بدلیل محدودیت و کمبود زمان و تجهیزات تست سخت افزاری، بررسی دقیق، رفع مشکل و زیر تست گذاشتن دستگاه، در محل مشتری میسر نیست.

مجموع عوامل نامبرده باعث می‌شود تا خیال مشتریان عزیز، از نحوه و فرآیند انجام کار و اورجینال بودن قطعات و همچنین منصفانه بودن قیمت و هزینه، کاملا راحت و آسوده باشد.

حضور مهندسین متخصص و کارآزموده و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری پس از فروش یا تعمیرات، از جمله دلایلی هستند که سبب اعتماد مستمر مشتریان به دیجی همتا شده‌ است.

ما به خوبی قدردان اعتماد مشتریان محترم بوده و تمام تلاش خود را برای افزایش هرچه بیشتر کیفیت خدمات خود، به کار خواهیم گرفت.

فرم ثبت درخواست خدمات