سوالات متداول

فرآیند خرید کالا از فروشگاه دیجی همتا

بله ، بصورت آنلاین به درگاه بانک متصل خواهید شد. ضروری است که قبل از ورود به صفحه بانک، اطلاعات کامل کارت بانکی خود را آماده داشته باشید.

زمان ارسال کالا به مقصد تهران و اطراف تهران، اگر تا قبل از ساعت 15 باشد، همان روز ارسال خواهد شد. برای مقاصد شهرستانها،عصر همان روز (روزهای کاری هفته) و با تیپاکس و یا توسط باربری مورد درخواست خریدار به مقصد مورد نظر خریدار ارسال خواهد شد.

پس از انتخاب کالا، پرداخت و خرید کالا از طریق درگاه بانک، پس از اخذ تاییدیه از بانک، سفارش شما در فرایند آماده سازی جهت ارسال به مقصد قرار خواهد گرفت.

بله ، فاکتور خرید کالا به همراه کالا به شما تحویل داده خواهد شد.

بله، کلیه مراحل خرید کالا از ابتدا تا بسته شدن سفارش، توسط پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت لزوم بصورت تلفنی پشتیبانی لازم صورت می گیرد.

راهنمای خرید و پیگیری سفارش

هنگامی که کالا به شما تحویل شود و پیامک بسته شدن سفارش را دریافت نمودید ، خرید شما تکمیل گردیده است.

می توانید فهرستی از محصولاتی که مورد علاقه و نیاز شما است را در لیست علاقمندی های تان قرار دهید و هر بار که با شناسه کاربری تان به سایت مراجعه می کنید ، فهرست مورد نر را چک کنید و در صورت نیاز ، خریدتان را انجام دهید.

کالاهایی که با گارانتی است ، قابل مرجوع می باشد.

اگر کالا را تحویل نگرفته اید، تعویض و یا کنسل نمودن خرید امکان پذیر است همچنین اگر کالا را تحویل گرفته اید و آن را باز ننموده اید، امکان تعویض و یا مرجوع نمودن آن امکان پذیر می باشد. در غیر اینصورت تعویض و یا لغو خرید میسر نمی باشد.

پیگیری سفارش خرید از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین می توانید در پنل کاربری خود ، روند دریافت سفارش خود را پیگیری نمائید.