تعمیر لپ تاپ

خدماتی که برای لپ تاپ انجام میدهیم

تعمیر لپ تاپ

مجموعه دیجی همتا بیش از دو دهه است که ضمن حضور فعال در زمنیه فروش ماشین های اداری، کامپیوتر و محصولات دیجیتال، همزمان در حوزه تعمیر تخصصی انواع کامپیوتر، لپ تاپ و محصولات مخابراتی و اداری، فعالیت مستمر و قدرتمند دارد.

در واحد تعمیرات دیجی همتا، تعمیر لپ تاپ (تعمیرات مادربُرد، پاور و هارد و …) با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن نیز انجام می‌شود. همچنین بهترین مشاوره جهت ارتقاء یا تعویض لپ تاپ به مشتریان ارائه می گردد.

در حوزه خدمات نرم افزاری، سیستم عامل، مجموعه آفیس و آنتی ویروس با لاینسنس معتبر به همراه سایر نرم افزارهای مورد نیاز بر روی سیستم مشتریان نصب می گردد.

کلیه فرآیند بررسی مشکلات و عیوب کامپیوتر و سیستم ها فقط در واحد تعمیرات دیجی همتا انجام می شود و اعزام متخصص به محل مشتری صورت نمی پذیرد زیرا تجربه بیش از 25 سال فعالیت موفق در این حوزه به ما ثابت نموده است که بدلیل محدودیت و کمبود زمان و تجهیزات تست سخت افزاری، بررسی دقیق، رفع مشکل و زیر تست گذاشتن دستگاه، در محل مشتری میسر نیست.

مجموع عوامل نامبرده باعث می‌شود تا خیال مشتریان عزیز، از نحوه و فرآیند انجام کار و اورجینال بودن قطعات و نرم افزارهای منصوبه و همچنین منصفانه بودن قیمت و هزینه، کاملا راحت و آسوده باشد.

حضور مهندسین متخصص و کارآزموده و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری پس از فروش یا تعمیرات، از جمله دلایلی هستند که سبب اعتماد مستمر مشتریان به دیجی همتا شده‌ است.

ما به خوبی قدردان اعتماد مشتریان محترم بوده و تمام تلاش خود را برای افزایش هرچه بیشتر کیفیت خدمات خود، به کار خواهیم گرفت.

فرم ثبت درخواست خدمات