درباره ما

آنچه باید درباره دیجی همتا بدانید

فروشگاه دیجی همتا ، طی دو دهه اخیر، فعالیت قدرتمند و درخشان خود را به عنوان نماینده فروش و نصب کلیه محصولات پاناسونیک، کانن، اچ پی، برادر، دل و …. در تهران آغاز نمود و یکی از قدرتمندترین تامین کننده تجهیزات دیجیتال، مخابراتی و کامپیوتری در کل استانهای کشور می باشد.

با ظهور و رشد روزافزون شبکه عظیم و پیچیده دیجیتال مارکتینگ و از طرفی لزوم صرفه جویی در زمان و هزینه سفرهای درون شهری ، فروشگاه دیجی همتا پس از ارزیابی و سنجش نیاز مشتریان و به منظور خدمت رسانی دقیق، سریع و مقرون به صرفه به کلیه هموطنان و مشتریان در کل کشور ، تصمیم به راه اندازی، سایت Digihamta.com نمود.

 فروشگاه آنلاین دیجی همتا

هدف ما این است که مخاطبین و مشتریان، با برخورداری از روش های متنوع پرداخت و تحویل کالا و اطمینان از قیمت کالا، کاملا راضی بوده و همواره این فروشگاه را به عنوان معتبرترین مرجع خرید کالاهای مورد نیاز خود تلقی نمایند.

چشم انداز :

این فروشگاه با تکیه بر اصول اخلاقی و دارا بودن دپارتمان قوی فروش و پشتیبانی از مشتریان که شعار “خرید در بهترین حالت حق با مشتری است” را سرلوحه برنامه ها و خدمات خود قرار داده است، همواره سعی نموده و می نماید تا در برابر نوسان قیمت ها و وجود کالاهای غیر اصلی، کالاهای اصل و با کیفیت را با گارانتی معتبر و با نازل ترین قیمت در دسترس مشتریان محترم قرار دهد.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.